ARTIK KIZIYLA BİRLİKTE AVUKATLIK YAPACAK

ARTIK KIZIYLA BİRLİKTE AVUKATLIK YAPACAK
Tekirdağ’ın deneyimli avukatlarından Mehmet İşcan, yeni bürosunun açılışını yaptı. İşcan, aralarında yeni avukat olan kızı Gül Kevser İşcan ile birlikte mesleğini yapmaya devam edecek.Edinilen bilgiye göre uzun yıllar...

Tekirdağ’ın deneyimli avukatlarından Mehmet İşcan, yeni bürosunun açılışını yaptı. İşcan, aralarında yeni avukat olan kızı Gül Kevser İşcan ile birlikte mesleğini yapmaya devam edecek.

Edinilen bilgiye göre uzun yıllar Tekirdağ’da avukatlık yapan Mehmet İşcan, Yaşar Konak İş Merkezi’ndeki bürosuna 2 yeni büro daha katarak dizayn ettiği avukatlık ve arabuluculuk bürosu açıldı. Açılışa Büyükşehir Başkanı Kadir Albrayrak, Tekirdağ Baro Başkanı Sedat Tekneli, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta ilk konuşmayı yeni avukat olan İşcan’ın kızı Gül Kevser İşcan yaptı. İşcan davetlilere teşekkür ederek yeni işyerlerinin hayırlı olmasını diledi. Daha sonra Mehmet İşcan, davetlileri selamladı. Büyükşehir Başkanı Albayrak da bir konuşma yaptı. Müftü İpek’in duasının ardından kurdele kesilerek büro hizmete girdi.

Yeni büroda Avukat Mehmet İşcan, Hüseyin Onur Güner, Ezel Candan Anılır, Doğuş Can Özgen, Gül Kevser İşcan ve stajyer avukatlar görev yapacak.