ASKERİYENİN YERİ MİLLET BAHÇESİ OLUYOR

ASKERİYENİN YERİ MİLLET BAHÇESİ OLUYOR
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Ankara’da Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar’ı ziyaret ederek Süleymanpaşa’da yapılması planlanan Millet Bahçesi projesi için...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Ankara’da Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar’ı ziyaret ederek Süleymanpaşa’da yapılması planlanan Millet Bahçesi projesi için girişimde bulundu.

31 Mart yerel seçimler önce Süleymanpaşa’da 100. Yıl Mahallesi askeri bölge ve Eski Cami Orta Cami Mahallesi’ndeki Devlet Hastanesi arazisine Millet Bahçesi sözü vermişti. Belediye Başkanı olarak seçilmesinin ardından Cüneyt Yüksel Ankara’ya giderek Millet Bahçesi projesi için Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile görüş alışverişinde bulundu.

TAM KADRO ZİYARET

Cüneyt Yüksel açıklamasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, 31 Mart seçimleri öncesinde şehrimizi ziyareti esnasında, Tekirdağ Milletvekillerimiz TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül’ün talepleri doğrultusunda, Süleymanpaşa’da yapılmasını istediğimiz ve Cumhurbaşkanımızın da uygun gördüğü Millet Bahçesi Projesi için, Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar ve Kara Kuvvetleri Komutanımız Orgeneral Ümit Dündar’ı ziyaret ettik. Tekirdağ Vali Yardımcımız Tayyar Şaşmaz, Belediye Başkan Yardımcımız Şenol Karaküçük ile Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Müdür Vekilimiz Rafet Bayrak ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette, söz konusu projeye ilişkin fikir alışverişinde bulunduk” dedi.