ASYAPORT MODERN BİNASINA TAŞINDI

ASYAPORT MODERN BİNASINA TAŞINDI
Yüzlerce Tekirdağlı’ya iş kapısı açan Türkiye’nin en büyük konteyner limanı Asyaport, 5 katlı yeni hizmet binası hizmete girdi. Krize rağmen durmayan Asyaport’ta kapasite her geçen gün artırılıyor.MODERN HİZMET BİNASI...

Yüzlerce Tekirdağlı’ya iş kapısı açan Türkiye’nin en büyük konteyner limanı Asyaport, 5 katlı yeni hizmet binası hizmete girdi. Krize rağmen durmayan Asyaport’ta kapasite her geçen gün artırılıyor.

MODERN HİZMET BİNASI HİZMETE GİRDİ

Türkiye’nin en büyük konteyner limanı olma özelliğine sahip Barbaros’taki Asyaport Limanı’nı modern binasına kavuştu. Asyaport 5 katlı cam kaplama kendi hizmet binasını inşa etti. Çevre düzenlemesi devam eden hizmet binası Tekirdağ’ın en büyük özel teşebbüs binası olma özelliğini taşıyor.

İSTANBUL’DAKİ OPERASYONLAR TEKİRDAĞ’A KAYDIRILIYOR

Hizmet binasının kademeli olarak himete girdiğini ifade eden Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, ‘’Modern binamız kısa süre içerisinde tamamlanarak hzimet vermeye başladı. Medlog ve MSC firmalarının bazı operasyonel bölümleri İstanbul’dan buraya kaydırıyoruz. Burada dökümantasyon, pazarlama ve muhasebe alanlarında 200 kişilik bir kadro burada yaratılacak. Bu kadronun bir kısmı İstanbul’dan yine büyük bir kısmı da Tekirdağ’dan olacak’’ dedi.

KONTEYNERDEN DÜNYAYI YÖNETİYOR

Denizcilik ve deniz taşımacılığı konusunda Türkiye’nin sayılı isimlerinden biri olan Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, mesaisinin büyük bir bölümünü konteynerden oluşturulan bürosunda geçiriyor. Misafirlerini de burada ağırlayan Soyuer’i ilk defa burada görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

BİNANIN TEPESİNE KOYACAK

10 yıldır konteynerin içinde çalışan Soyuer, 10 yıllık ofisini modern binanın üzerine yerleştirecek. Soyuer, yeni binada kendine modern bir ofis yaptırsa da zaman zaman kendisiyle özdeşleşen ofisinde mesai yapacak.