ASYAPORT’TAN BALIK EKMEK ZİYAFETİ

ASYAPORT’TAN BALIK EKMEK ZİYAFETİ
Türkiye’nin en büyük konteynır limanı Asyaport’ta geleneksek olarak 3. Balık Ekmek Ziyafeti yapıldı. Çalışanlara ve davetlilere balık ekmek ikramı yapıldı.Türkiye’nin sayılı konteynır limanlarından olan Asyaport Limanı’nda...

Türkiye’nin en büyük konteynır limanı Asyaport’ta geleneksek olarak 3. Balık Ekmek Ziyafeti yapıldı. Çalışanlara ve davetlilere balık ekmek ikramı yapıldı.

Türkiye’nin sayılı konteynır limanlarından olan Asyaport Limanı’nda davetlilere balık ekmek ziyafeti verildi. Mevsim gereği balığın yoğun olduğu şu günlerde liman içinde kurulan mangallarda hem liman çalışanlarına hem de davetlilere ekmek arası balık ikramı yapıldı. Balık ikramı yanında helva ve meşrubat ikramı yapılırken gelen herkes balık ziyafetinden memnun kaldı. Balık ekmek ziyafeti sonrası hep birlikte cuma namazı kılındı.

Balık ekmek ikramında Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Temel Akkuş, Asyaport, Medlog ve gümrük müdürlüğü çalışanları ve davetliler katıldı.

HALI SAHA TURNUVASI DÜZENLENDİ

Ayrıca limanda görev alan birimler, gümrük müdürlüğü ve liman başkanlığı personeli arasında 15 takımın katılımıyla mini halı saha futbol turnuvası düzenlendi.Turnuvanın final karşılaşmasını X-RAY ve BLOD-RN takımları arasında oynanandı. 15’er dakikalık ve 4 kişilik takımlarla oynanan maçta BLOD-RN takımı final maçından 4 – 0 galip ayrıldı.