ASYAPORT’TAN YENİ BİNADA İFTAR

ASYAPORT’TAN YENİ BİNADA İFTAR
Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ilk 10 limanından biri olan Asyaport Limanı’nda kamu çalışanlarına iftar programı düzenledi. Yeni hizmet binasında gerçekleşen iftarda davetliler ezanla birlikte iftarlarını açtı.Asyaport’un...

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ilk 10 limanından biri olan Asyaport Limanı’nda kamu çalışanlarına iftar programı düzenledi. Yeni hizmet binasında gerçekleşen iftarda davetliler ezanla birlikte iftarlarını açtı.

Asyaport’un kısa süre önce hizmete giren yeni hizmet binasında limanla bağlantılı kamu kurumlarında çalışanlara yönelik bir iftar programı düzenlendi. İftara Asyaport Yönetim Kurulu Üyesi Eczacı Gülsün Soyuer, Asyaport Liman Genel Müdürü Kadir Uzun, kamu çalışanları ve çok sayıda davetli ile birlikte gazeteciler katıldı. İftardan önce Kuran-ı Kerim okuyan Liman imam hatibi Servet Boztekin’in okuduğu ezanın ardından davetliler iftarını açtı.

Asyaport’un yeni hizmet binasında misafirlerini ağırladıklarını ifade eden Asyaport Yönetim Kurulu Üyesi Eczacı Gülsün Soyuer, “Bu güzel günde bizi bir sofra etrafından buluşturan rabbimize şükürler olsun. Asyaport ailesi olarak geleneksel hale gelen iftarlarımıza uzaktan yakından gelerek bizleri onurlandıran misafirlerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Ramazan’ın Türkiye’de ve dünyada barış ve kardeşliği artırmasını temenni ediyorum” dedi.