AYDOĞDU'DA CİNAYET DEHŞETİ

AYDOĞDU'DA CİNAYET DEHŞETİ
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kadın ve kocası motosiklet ile seyir halindeyken pompalı tüfekle vuruldu. Hamile kadın olay yerinde öldü kocası ise yaralandı.Edinilen bilgiye göre olay Aydoğdu Mahallesi'nde yaşandı....

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bir kadın ve kocası motosiklet ile seyir halindeyken pompalı tüfekle vuruldu. Hamile kadın olay yerinde öldü kocası ise yaralandı.

Edinilen bilgiye göre olay Aydoğdu Mahallesi'nde yaşandı. Dilber K. ve kocası  Gürkan K. motosikletle seyir halindeyken aralarında husumet olan Emre Üzücü Gürkan K'ya ateş etti.

Pompalı ile defalarca ateş esen Üzücü hamile olduğu öğrenilen Dilber K'yi öldürdü kocasını da yaraladı. Durumu kritik olan koca Gürkan K. hastanede tedavi altına alındı. Olaydan sonra Emre Üzücü mahallede rast gele ateş etti. Üzücü suç aleti ile gözaltına alındı. Polis mahalleyi adeta ablukaya aldı.

Hamile olduğu öğrenilen kadın otopsi için adli tıpa gönderildi. Çiftten geriye ise birlikte çektirdiği mutluluk fotoğrafı kaldı. Katil zanlısının ise emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Katil zanlısı Emre üzücü