AYDOĞDU'YA HELİKOPTERLİ OPERASYON

AYDOĞDU'YA HELİKOPTERLİ OPERASYON
Tekirdağ'da uyuşturucu satıcılarına yönelik onlarca polis ile Roman mahallesi Aydoğdu'ya şafak operasyonu düzenlendi. Çevik kuvvet ekiplerinin de katıldığı operasyonda çok sayıda uyuşturucu satıcısı gözaltına alındı....

Tekirdağ'da uyuşturucu satıcılarına yönelik onlarca polis ile Roman mahallesi Aydoğdu'ya şafak operasyonu düzenlendi. Çevik kuvvet ekiplerinin de katıldığı operasyonda çok sayıda uyuşturucu satıcısı gözaltına alındı. Istanbul'dan gelen polis helikopteri ise operasyona destek verdi.

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube ekipleri, Aydoğdu Mahallesi'nde sokak satıcılarına yönelik çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Tekirdağ il merkezinde bulunan Roman vatandaşların yaşadığı Aydoğdu Mahallesi'nde yapılan şafak operasyonuna, il emniyet müdürlüğü ve ilçe emniyet müdürlüklerinden onlarca polis katıldı.

İstanbul'dan operasyona destek amaçlı çağrılan polis helikopteri ise operasyona havadan destek verdi. Şafak operasyonunda  'torbacı' diye tabir edilen uyuşturucu satıcıları gözaltına alındı.