BABA-OĞUL SOYUER’DEN YENİ VALİYE ZİYARET

BABA-OĞUL SOYUER’DEN YENİ VALİYE ZİYARET
Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer ve Medlog Yönetim Kurulu Başkanı Emre Hüseyin Soyuer Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Soyuer, Asyaport Limanı ve liman yatırımları hakkında...

Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer ve Medlog Yönetim Kurulu Başkanı Emre Hüseyin Soyuer Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu. Soyuer, Asyaport Limanı ve liman yatırımları hakkında Vali Yıldırım’a bilgi verdi.

Dünyanın sayılı konteynır limanlarından birisi olan Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer, ve oğlu Medlog Yönetim Kurulu Başkanı Emre Hüseyin Soyuer Vali Aziz Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.

Asyaport Limanı’nın kuruluşundan bugüne kadar olan süreç hakkında bilgi veren Soyuer, Tekirdağ’ın limancılık potansiyelini vali Yıldırım’a anlattı. Asyaport, Medlog ve MSC şirketlerinin Tekirdağ ve Türkiye’de yapacağı yatırımlardan da bahseden Soyuer, Tekirdağ ekonomisine yaptıkları katkıdan da bahsetti.

Asyaport’un Tekirdağ için önemli bir yatırım olduğunu kaydeden Vali Yıldırım, Soyuer ailesine böyle bir yatırımı Tekirdağ’a kazandırdıkları için teşekkür etti.