BAKKALI ÖLDÜREN ŞAHIS VE BABASI TUTUKLANDI

BAKKALI ÖLDÜREN ŞAHIS VE BABASI TUTUKLANDI
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Aydoğdu Mahallesi’nde bakkalı haraç vermediği iddiası ile öldüren şahıs ve babası tutuklandı.Edinilen bilgiye göre Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bakkal işletmecisi Bozan Kadan (64),...

Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesi Aydoğdu Mahallesi’nde bakkalı haraç vermediği iddiası ile öldüren şahıs ve babası tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde bakkal işletmecisi Bozan Kadan (64), kendisinden haraç isteyen Levent Ş. isimli şahsın oğlu Lütfi Ş. tarafından av tüfeğiyle yüzünden vuruldu. Kadan'ın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmesi üzerine polis ekipleri geniş çaplı araştırma başlatmıştı. Yapılan çalışmalarda Lütfi Ş. suç aleti ile yakalanırken, babası Levent Ş. ve Aytekin E. kaçıp kayıplara karıştı.

Olay sırasında Bozan Kadan'dan haraç isteyerek, "Sizi burada yaşatmam" diyerek tehditlerde bulunduğu iddia edilen Levent Ş. kendi rızasıyla teslim olurken, Aytekin E. ise polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde yakalandı. Mahkemeye çıkarılan Levent Ş. ve oğlu Lütfi Ş. adam öldürme suçundan tutuklanırken, Aytekin E. isimli zanlı ise 10 ayrı suçtan aranması olduğu anlaşılması üzerine tutuklandı.