BALKON KONUŞMASINI BURADAN YAPACAĞIM

BALKON KONUŞMASINI BURADAN YAPACAĞIM
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve belediye başkanları CHP’nin yeni aldığı il ve ilçe binasını gezdi. Binanın balkonuna çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Millet ittifakının 12-0’lık başarısından...

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun ve belediye başkanları CHP’nin yeni aldığı il ve ilçe binasını gezdi. Binanın balkonuna çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Millet ittifakının 12-0’lık başarısından sonra balkon konuşmasını buradan yapacağım” dedi.

YENİ BİNAYI GEZDİLER

CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, İl Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, Büyükşehir Başkan Vekili Münür Karaevli ve partililer, yeni alınan CHP İl ve İlçe başkanlığı binasında incelemelerde bulundu.

YEREL SEÇİMLERE KADAR HİZMETE GİRECEK

Perşembe pazarı içindeki binayı gezen partiler, 2 katlı bina hakkında bilgi alındı. 2 milyon 100 bin TL’ye mal olan binanın yerel seçimlere kadar hizmete gireceğini söyleyen İl Başkanı Işıkgör, “CHP olarak tarihi bir gün yaşıyoruz. Bu binanın alımı ile ilgili çalışmalar sürüyordu. Tapu işlemlerini dün bitirdik. İl ve ilçe örgütümüzün binası olarak hizmet verecek. Kapalı alanı 800 metre kare açık alanla birlikte bin metre kare. Yerel seçimlere kadar hazırlıkları tamamlayacağız” dedi.

BUNLAR 12-0’IN MÜKAFATLARI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tekirdağ’a farklı baktığını ifade eden Milletvekili Aygun, “12-0’lık bir başarı sağlamış  iliz. Genel Merkez Tekirdağ’a farklı bakıyor. İl örgütümüze bir seçim minibüsü hediye ettiler. Bu binanın alınmasında da miktarın büyük kısmını karşıladılar. Başta genel Başkanımız Kılıçdaroğlu olmak üzere parti saymanımıza ve Parti Sözcümüz Faik Öztrak’a teşekkür ediyoruz. Bunlar 12-0’ın mükafatı” diye konuştu.

BALKON KONUŞMASINI BURADAN YAPACAĞIM

Balkondan yeni hizmete açılan Ruşen Güneş Caddesi’ni inceleyen Büyükşehir Başkanı Albayrak, “Çok güzel olmadı mı? Tekirdağ’a çok yakıştı. 31 Mart akşamı zafer konuşmamı balkon konuşmamı buradan yapacağım” dedi.

Konuşmaların ardından partiler binaya bayraklar asıldı.