BAŞKANDAN İŞBİRLİĞİ SÖZÜ

BAŞKANDAN İŞBİRLİĞİ SÖZÜ
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.Muharip Gaziler Derneği Marmaraereğlisi...

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.

Muharip Gaziler Derneği Marmaraereğlisi Şube Üyesi Gaziler ve Atatürkçü Düşünce Marmaraereğlisi Şube Başkanı Suzan Coşkun Demirhan dernek üyeleri ile birlikte Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan’ı ziyaret ederek yeni belediye hizmet binasının ve Başkanın yeniden aday gösterilmesini tebrik ederek başarılar diledi.

Dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde olan bir yönetim anlayışı benimsediklerini dile getiren Başkan Uyan, “Bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmaları STK’lar, muhtarlarımız, dernek ve odalarımız ile işbirliği içinde gerçekleştirdik. Bundan sonra da işbirliği içerisinde aynı çalışma anlayışımızı devam ettireceğiz. Ortak projeler yürütme konusunda her zaman hazırız. Tarih ve turizm cenneti ilçemizi seven ve ilçemizin gelişmesi için çalışan herkesle işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyarette ayrıca, ADD Marmaraereğlisi Şube Başkanlığı organizasyonuyla Marmaraereğlisi Belediyesi’nin desteğiyle ilçede sahnelenecek Efsane Kuru Fasulyeci isimli tiyatro oyunu için görüş alışverişinde bulunuldu.