YENİ BAŞKANLARINI SEÇTİLER

YENİ BAŞKANLARINI SEÇTİLER
Tekirdağ Bayburtlular Derneğinin 18. Olağan genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Başkanlık seçimini Sinan Dağ ve listesi kazandı.Tekirdağ Bayburtlular Kültür ve Dayanışma Derneğimizin Genel Kurulu’na TBMM Başkanvekili Prof. Dr....

Tekirdağ Bayburtlular Derneğinin 18. Olağan genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Başkanlık seçimini Sinan Dağ ve listesi kazandı.

Tekirdağ Bayburtlular Kültür ve Dayanışma Derneğimizin Genel Kurulu’na TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, AK Parti Milletvekili Çiğdem Koncagül’e,Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a, Ak Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Ak Parti İl Başkanı Mülahim Kuru, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin’, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sayın Kürşad Sungur, Ak Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Sayın Cüneyt Yüksel ve çok sayıda davetli katıldı.

293 oyun kullanıldığı seçimlerde mevcut başkan Recep Karadaşdan 140 oy, Sinan Dağ ise 147 oy aldı. Başkanlık koltuğuna Sağ oturdu.  Yapılan kongre sonucunda başkanlığa seçilen Sinan Dağ’ın yönetim kurulunda Ayhan Polat, Muhammed Akdağ, Sezai Karadaşdan, Murat Karamavuş, Zekariya Karakul, Ayhan Eren, yönetim kurulu yedek listesinde ise Yaşar Oruç, Oğuz Eren, Kadir Tekbaş, Süleyman Bayrakçeken, Fuat Polat, Muhammed Turan ve Selim Burak isimleri yer aldı.