BU FOTOĞRAF CHP'LİLERİ RAHATSIZ ETTİ

BU FOTOĞRAF CHP'LİLERİ RAHATSIZ ETTİ
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tekirdağ'da yaptığı törene hiçbir CHP'liyi çağırmadı. Duruma tepki gösteren CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, "Bakanlık Tekirdağlılardan özür dilemelidir" dedi.Gençlik ve Spor Bakanlığı,...

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tekirdağ'da yaptığı törene hiçbir CHP'liyi çağırmadı. Duruma tepki gösteren CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, "Bakanlık Tekirdağlılardan özür dilemelidir" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tekirdağ ve 11 ilçesinde yapılacak spor tesislerine ilişkin 107 milyon TL’lik yatırım protokolü imzaladı. Ancak imza törenine sadece AK Partili’li 3 ilçe belediye başkanı, AK Parti Tekirdağ milletvekilleri ve AK Parti il başkanı çağrılırken; CHP’li büyükşehir belediyesi ve 7 CHP’li ilçe belediye başkanı ise törene dahi davet edilmedi.

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, “İşte AK Parti Türkiye’sinin resmi budur. Atanmış Bakan ve atanmış Vali, Tekirdağ’da halkın oylarıyla seçilmiş büyükşehir belediyesi ve 7 ilçe belediye başkanını yok saymıştır. Bakan Tekirdağ halkından ve belediye başkanlarımızdan özür dilemelidir” dedi. Tekirdağ’da büyükşehir belediyesi ve 7 ilçe CHP’li belediyeden oluşuyor. 3 belediye AK Parti’li, bir belediye ise DSP’li başkan tarafından yönetiliyor.