BÜYÜKŞEHRİ YASA BOĞAN ÖLÜM

BÜYÜKŞEHRİ YASA BOĞAN ÖLÜM
Tekirdağ Büyükşehir TESKİ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı olan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Dilşad Ergin’in  eşi Soner A. Ergin’in kalp krizi sonucı vefat etti.Evinde...

Tekirdağ Büyükşehir TESKİ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı olan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Dilşad Ergin’in  eşi Soner A. Ergin’in kalp krizi sonucı vefat etti.

Evinde kalp krizi geçiren Ergin kurtaramadı. Erfin'in cenazesi bugün öğle namazına müteakip Osmanlı Can Camisi'nde kılınacak cenaze namazı sonrası toprağa verilecek.

Bir taziye mesajı yayınlayan Büyükşehir Başkanı Kadir Albayrak, "Değerli çalışma arkadaşım, TESKİ Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı olan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanımız Dilşad Ergin’in sevgili eşi Soner A. Ergin’in vefat haberini üzüntü ile öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve sevenlerine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Osmanlı Can Camii’nden kaldırılacaktır. Sevenlerine ve yakınlarına duyurulur" dedi.