ÇAKMA ADAY, ÇAKMA DEKONT ÇIKIŞI

ÇAKMA ADAY, ÇAKMA DEKONT ÇIKIŞI
Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, “Bizim bir takım entrikalarla siyaset mühendislikleri ile yıkmaya çalışanlar ancak avucunu yalarlar. Onlar hergün kendilerini biraz daha rezil ediyorlar....

Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, “Bizim bir takım entrikalarla siyaset mühendislikleri ile yıkmaya çalışanlar ancak avucunu yalarlar. Onlar hergün kendilerini biraz daha rezil ediyorlar. Onların ne halt olduğunu Tekirdağ’da biliyor. Çakma dekontlarla Çakma adaylarla, parayla pulla Tekirdağlı’yı kimse satın alamaz. Tekirdağ namusuna sonuna kadar sahip çıkacak” dedi.

Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, 3. Seçim ofisini Çınarlı Mahallesi Tepe Değirmenleri Caddesi üzerinde açtı. Açılışa partililer ve mahalleli yoğun ilgi gösterdi.

TEKİRDAĞ’A HİÇ YAKIŞMAYAN BİR AYIBI ORTADAN KALDIRDIK

Süleymanpaşa’da yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarından bahseden Eşkinat, “Yıl önce bir yola çıkmıştık. 5 yılda bu yolu yürüdük. Bu yolu yürürken de başta Çınarlı mahallesi olmak üzere bütün yolları tamamladık. Çünkü altında büyükşehrin yaptığı alt yapı vardı. Tekirdağ’a hiç yakışmayan bir ayıbı ortadan kaldırdık. Kanalizasyonu, artırması yağmur suyu ile beraber çevreci bir şehir için adımı attık. Burası büyükşehrin kalbi. 5 yılda önemli ölçüde yakışmayan tabloyu ortadan kaldırdık. Şimdi başka yerlere dokunma zamanı” dedi.

KADINLARA ÖZEL MERKEZ

Kadınlarla ilgili Çınarlı Mahallesi’ne yapacağı merkez projesini açıklayan Eşkinat, “Geçen dönem çocuklarımızla Trakya’nın en büyük sivil toplum örgütünü yarattıysak, UNICEF’in çocuk dostu şehir olarak Süleymanpaşa’yı ilan ettirdiysek, AB’den ödül aldıysak. Bu dönem kadınlarımızla çalışacağız. Kadınlarımızın potansiyelini sermaye ile buluşturacak merkezlerden birini Çınarlı’ya yapacağız. İstiyoruz ki kadınımız erkeğin yanında ekonomik özgürlüğü kavuşmuş olsun” diye konuştu.

BİZİM HIRSIZLARLA UĞURSUZLARLA İŞİMİZ YOK

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Eşkinat, “Biz çocuklarımızı çok seviyoruz. Her geçen gün çocuklarımızın daha borçlu dünyaya gelmesinden kahroluyoruz. Artık bizim bu dertlerden kurtulma vaktimiz geldi. Artık yakamıza yapışan bu dertlerden kurtulmanın zamanı geldi. Birliğe bütünlüğe dirliğe ihtiyacımız var. Bizim hırsızlarla uğursuzlarla işimiz yok. Bizim namuslu insanlarla işimiz var. Bu ülkede namussuzlar kadar namuslular da var. BU ülkede namuslular Atatürk’ün emanetine sahip çıkacaklar. Gelecek nesiller borçsuz ayakta yaşatmak için uğraşacağız. Tekirdağ özel bir yer. Süleymanpaşa Tekirdağ’ın kalbi. Bu meşaleyi Süleymanpaşa’dan yakacağız”  dedi.

ÇAKMA DEKONTLARLA ÇAKMA ADAYLARLA, PARAYLA PULLA TEKİRDAĞLI’YI KİMSE SATIN ALAMAZ

Konuşmalarında siyasi mesaj veren Eşkinat, “Bizim bir takım entrikalarla siyaset mühendislikleri ile yıkmaya çalışanlar ancak avucunu yalarlar. Onlar hergün kendilerini biraz daha rezil ediyorlar. Onların ne halt olduğunu Tekirdağ’da biliyor, Türkiye’de biliyor. Bunu siz göstereceksiniz bunu biz göstereceğiz. Bunu hep bereber göstereceğiz. CHP’yi kendi içinden bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Dış mihrakların CHP üzerindeki bütün emelleri ham hayallerden ibarettir.  Çakma dekontlarla Çakma adaylarla, parayla pulla Tekirdağlı’yı kimse satın alamaz. Tekirdağ namusuna sonuna kadar sahip çıkacak” diye sözlerini tamamladı.

Eşkinat daha sonra mahalleli kadınlarla birlikte seçim ofisini açtı.