ÇALIŞANLAR BÖYLE BAYRAMLAŞTI

ÇALIŞANLAR BÖYLE BAYRAMLAŞTI
 Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; Ramazan Bayramına sayılı günler kala Süleymanpaşa Belediyesi çalışanları ile bayramlaşırken bayram coşkusunu erken yaşattı.Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri...

 

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; Ramazan Bayramına sayılı günler kala Süleymanpaşa Belediyesi çalışanları ile bayramlaşırken bayram coşkusunu erken yaşattı.

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bahçesinde gerçekleşen törene Başkan Yüksel’in yanı sıra başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.

Süleymanpaşa Belediyesi çalışanlara yönelik bir konuşma gerçekleştiren Başkan Yüksel belediyenin işleyişi ve belediye içindeki gelecek yapılanma planlarından bahsetti.

 

YÜKSEL: “ALLAH SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE NİCE RAMAZANLARA VE NİCE BAYRAMLARA ULAŞMANIZI NASİP ETSİN”

Çalışanların bayramlarını da kutlayan Yüksel; “Süleymanpaşa Belediyesi’nin değerli çalışanları, çalışma arkadaşlarım. Sizlerin ve ailelerinizin bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Allah sevdiklerinizle birlikte nice ramazanlara ve nice bayramlara ulaşmanızı nasip etsin. Allah her şeyi gönlünüze göre versin. Hayırlı bayramlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmasının ardından kürsüden inen Başkan Yüksel, tek tek tüm personel ile bayramlaşıp Hayırlı Bayramlar diledi.