CANDAN YÜCEER DUR DURAK BİLMİYOR

CANDAN YÜCEER DUR DURAK BİLMİYOR
CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer haftasonu dolu dolu bir program geçirdi. İlçe Belediye Başkanlarını seçim ofislerinde ziyaret eden Yüceer, sosyal etkinliklere katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.CHP Tekirdağ Milletvekili...

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer haftasonu dolu dolu bir program geçirdi. İlçe Belediye Başkanlarını seçim ofislerinde ziyaret eden Yüceer, sosyal etkinliklere katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan haftasonunda bir dizi ziyarette bulundu. Yüceer Çorlu’da tren kazasında hayatını kaybedenler için protesto yürüyüşüne katıldı. Çorlu’da binlerce insan iktidarın Tren faciası konusundaki duyarsızlığını protesto için yürüdü. Yaşamdan koparılmasa bugün yaşını dolduracak olan Beren bebek için yaş günü pastası kesildi.

Yüceer, 24. Dönem İstanbul Milletvekili Melda Onur ile Çorlu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Sarıkurt'un seçim bürosunu ziyaret etti. Projeleri dinleyen Yüceer, “Başkanımız heyecan verici yeni projelerini paylaştı. Çorlu’da çok güzel şeyler olacak” dedi.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İbrahim Uyan’ı seçim bürosunda ziyaret eden Yüceer, “. Marmaraereğlili kadınlarımız Mart’ın sonundaki bahar için çok büyük heyecan içindeler” diye konuştu.

Yüceer, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ Karadeniz İlleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan ve üyeleri ile Süleymanpaşa Belediyesi “Kadın Eli Organik Pazarı” açılışına katılarak burada hem alış veriş yaptı hem de kadınları dinledi.