ÇEVRE YOLUNDA İNTİHAR KUYRUĞU

ÇEVRE YOLUNDA İNTİHAR KUYRUĞU
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde işsiz kaldığı için eşinin kendinden boşanacağını iddia eden Şahin I. Çevre yolunda üst geçide çıkarak intihar etmek istedi. Polis yolun tek şeridini trafiğe kapatarak yola şişme yatak...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde işsiz kaldığı için eşinin kendinden boşanacağını iddia eden Şahin I. Çevre yolunda üst geçide çıkarak intihar etmek istedi. Polis yolun tek şeridini trafiğe kapatarak yola şişme yatak serdi.

Edinilen bilgiye göre konkordato ilan eden bir seyahat firmasından işten çıkarılan Şahin I. İsimli bir kişi, işsiz kaldığı için eşinin kendinden ayrılmak istediğini söyleyerek çevre yolunda bir üst geçide çıkarak aşağı atlamak istedi. Polisler uzun süre Şahin I’yı ikna etmeye çalıştı. İlk etapta polisler iknada başarılı olamayınca yolu tek şerit olarak trafiğe kapattı. İtfaiye ekipleri ise yola şişme yatak serdi.

Şahıs uzun süre ikna edilemeyince polis çareyi şahsın eşini olay yerine getirmekte buldu. Eşinin geldiğini gören Şahin I. İntihardan vazgeçti. Çevre yolundan Kumbağ kavşağına kadar uzun araç kuyruğu oluştu. Polis trafiği yan yollara vererek açtı.

Özcan Kılıç paylaştı: 22 Şubat 2019 Cuma