ÇEVRECİ BAŞKAN 5. DÖNEME HAZIR

ÇEVRECİ BAŞKAN 5. DÖNEME HAZIR
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart yerel seçimlerinde partisi tarafından yeniden başkan adayı olarak gösterildi. Verdiği çevre mücadelesi ile tanınan Başkan Uyan, 4 dönem başkanlık koltuğunda oturarak Tekirdağ...

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 31 Mart yerel seçimlerinde partisi tarafından yeniden başkan adayı olarak gösterildi. Verdiği çevre mücadelesi ile tanınan Başkan Uyan, 4 dönem başkanlık koltuğunda oturarak Tekirdağ rekoruna imza attı.

Başkan Uyan; “20 yıldır büyük bir onur ile yürüttüğüm Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı’na, parti meclisimizin onayı ile yeniden aday gösterilmenin gururunu yaşıyorum. Başta Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere, Parti Meclisimize, Milletvekillerimize, Parti yöneticilerimize ve partimizin bütün üyeleri ile bizleri bu onura layık gören değerli halkımıza teşekkür ediyorum. “dedi.

“4 DÖNEMİN VERDİĞİ TECRÜBE İLE GELECEĞE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ”

Başkan İbrahim Uyan, Marmaraereğlisi’ne hizmet etmek için yola çıktığını, siyasetin en büyük amacının halka hizmet olduğunu ifade etti. Belediye Başkan adayı İbrahim Uyan; “Kentimizi, halkımızı, geleceğimizi düşünerek 31 Mart 2019 tarihinde ortak ve yeni bir geleceği hep birlikte ve el ele inşa edeceğiz. 4 dönemdir halkımızın teveccühü ile seçilerek vatandaşlarımıza en iyi hizmetleri sunmaya çalıştık. 4. dönemimizi geçmiş dönemlerde olduğu gibi kimsenin hakkını yemeden ve her zaman halkımızın yanında olarak tamamlıyoruz. Allah nasip ederse, değerli halkımızın desteğiyle 5. dönemde halka hizmeti en kutsal görev bilerek göreve talibim. “dedi.

İlçenin vizyonuna uygun projelerle yola çıktığını söyleyen İbrahim Uyan; “Yenilikte öncü bir belediye olarak, kentlilik bilincine sahip, ilçemizin kültürel, doğal, tarihi ve ekonomik değerlerini akılcı bir biçimde değerlendiren, üniversitesiyle, turizmiyle, gelişen tarımıyla herkesin yüzünün güldüğü, çevre ve halk sağlığının önde tutulduğu bir Marmaraereğlisi vizyonumuz olacak. “diye konuştu.

Hizmetlerle gelişen daha modern bir Marmaraereğlisi için yola çıktığını ifade eden İbrahim Uyan; “4 dönem 20 yıllık süre boyunca halkımızdan aldığımız gücü yine halkımıza hizmet olarak sunduk. Birlik ve beraberliğimizi bir adım daha ileriye taşıyacağımız, ilçemizin sesini daha da gür sesle duyuracağımız bir dönemde tüm vatandaşlarımızın ortak sesi olmaya talibim. Hizmetlerimizle gelişen ve büyüyen modern bir Marmaraereğlisi için durmadan, yılmadan bugüne kadar çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde de beraber olmak dileğiyle tüm halkımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum. “diyerek sözlerini tamamlandı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, adaylığını yarın 08.12.2018 Cumartesi günü saat; 14:00’da CHP Marmaraereğlisi İlçe Başkanlığı önünde düzenlenecek adaylık açıklamasıyla halka duyuracak.