CHP BİR İLÇEYİ DAHA AÇIKLADI

CHP BİR İLÇEYİ DAHA AÇIKLADI
Tekirdağ'da daha önce büyükşehir ve 4 ilçenin adayını açıklayan CHP, Saray ilçe adayını da açıkladı. Mevcut başkan Nazmi Çoban yerine temayülden birinci çıkan Özden Erkiş aday olarak gösterildi.Saray’da Cumhuriyet Halk ...

Tekirdağ'da daha önce büyükşehir ve 4 ilçenin adayını açıklayan CHP, Saray ilçe adayını da açıkladı. Mevcut başkan Nazmi Çoban yerine temayülden birinci çıkan Özden Erkiş aday olarak gösterildi.

Saray’da Cumhuriyet Halk  Partisi  Belediye Başkan adayını belirlemek için gerçekleştirilen temayül yoklamasında CHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Erkiş 464 oyla temayül yoklamasında birinci çılmıştı. CHP, Saray ilçe adayını da açıkladı. Mevcut başkan Nazmi Çoban yerine temayülden birinci çıkan Özden Erkiş aday olarak gösterildi. CHP böylelikle bir ilçede ilk defa değişikliğe gitti.

CHP'de büyükşehirle birlikte açıklanan aday sayısı 6 oldu. Büyükşehirde mevcut başkan Kadir Albayrak, Çerkezköy'de Vahap Akay, Marmaraereğlisi'nde İbrahim Uyan, Malkara'da Ulaş Yurdakul, Kapaklı'da İrfan Mandalı, Saray'da Özden Erkiş aday olarak gösterildi. 6 ilçe adayı ise çnğmüzdeki günlerde açıklanacak.