CHP İL BAŞKANLIĞI YENİ BİNA SATIN ALDI

CHP İL BAŞKANLIĞI YENİ BİNA SATIN ALDI
CHP Tekirdağ İl Başkanlığı bir milyon 400 bin TL’ye Pazar sokağında parti binası satın aldı. Paranın büyük bir kısmını ise CHP genel merkezi tarafından karşılandı.DESTEK YEMEĞİ DÜZENLENDİPerşembe Pazarı Ruşen Güneş...

CHP Tekirdağ İl Başkanlığı bir milyon 400 bin TL’ye Pazar sokağında parti binası satın aldı. Paranın büyük bir kısmını ise CHP genel merkezi tarafından karşılandı.

DESTEK YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Perşembe Pazarı Ruşen Güneş Caddesi’nde bir bina satın alan CHP Tekirdağ İl Başkanlığı dayanışma yemeği düzenledi. Karaevli Düğün Salonu’nda düzenlenen yemekte elde edilen gelirler bina için aktarılacak. Yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekilleri İlhami Özcan Aygun, Candan Yüceer, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İL Başkanı Mehmet Ali Işıkgör, ilçe belediye başkanları partililer katıldı.

BİR MİLYON 400 BİN LİRAYA ALINDI

Bir milyon 400 bin liraya alınan 2 katlı binanın bir milyonun CHP Genel Merkezi tarafından karşılandığı öğrenildi. Kalan paranın bir kısmının partinin kasasından bir kısmının ise toplanan desteklerden karşılandığı kaydedildi.