CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA BU SORU SORULUYOR

CHP’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA BU SORU SORULUYOR
CHP Genel Merkezi’nden gelen 5 kişilik heyet Tekirdağ’da büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları ile karşılıklı mülakat yaptı. Adaylara sorulara ilginç sorular yönelten heyetin, “Sen kendinden başka bize hangi adayı...

CHP Genel Merkezi’nden gelen 5 kişilik heyet Tekirdağ’da büyükşehir ve ilçe belediye başkan adayları ile karşılıklı mülakat yaptı. Adaylara sorulara ilginç sorular yönelten heyetin, “Sen kendinden başka bize hangi adayı önerirsin” diye de bir soru sorduğu kaydedildi.

CHP Genel Merkezi’nden aday belirlemek için Tekirdağ’a 5 kişilik bir heyet geldi. Heyette PM Üyesi Pınar Uzun, İstanbul Milletvekili  Özgür Karabat, Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, İzmir Milletvekili Bedri Serter yer aldı. 3 gün boyunca Tekirdağ’da mülakat yapacak olan heyet ilk günde belediye başkan aday adayları ile mülakat yaptı. Sabah erken saatten gece geç saate kadar mülakat devam etti.

Son olarak mülakata Süleymanpaşa’nın 6 başkan adayı adayı girdi. Adaylara, “Kendiniz tanıtınız, projeleriniz nedir, diğerlerinden farkınız ne, Sen kendinden başka bize hangi adayı önerirsin” gibi sorular yöneltti. Mülakat ortalama 5 dakika sürdü. Heyet kalan 2 günde de Tekirdağ’da bulunan sivil toplum örgütleri, kanaat önderleri ve vatandaşlarla bir araya gelecek.