ÇINAR VE DÜŞÜNEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

ÇINAR VE DÜŞÜNEN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
Tekirdağ HaberTrak gazetesi muhabiri ve köşe yazarı gazeteci Timuçin Çınar ve Aka Koleji Sınıf Öğretmeni Dilek Düşünen Süleymanpaşa Yeni Salonda yapılan görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.Düğün salonunda misafirleri...

Tekirdağ HaberTrak gazetesi muhabiri ve köşe yazarı gazeteci Timuçin Çınar ve Aka Koleji Sınıf Öğretmeni Dilek Düşünen Süleymanpaşa Yeni Salonda yapılan görkemli bir düğünle dünyaevine girdi.

Düğün salonunda misafirleri kapıda karşılan çift ve ailesi salona gelen herkesle tek tek ilgilendiler. Karşılamada yapılan takı merasimi sonrası salonda bulunanların alkışları eşliğinde mutlu çift düğün açılış dansını yaptılar.

Alkışlar ve maytaplar eşliğinde yapılan ilk dans sonrası düğün seremonisinde pasta kesimi ile düğüne devam edildi.

Çiftin iş arkadaşları, aile yakınları ve dostları gece boyunca onlarla dans ederek evliliklerini hep birlikte kutladılar.

Yeni evli çifte sürpriz yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Basın Birimi görevlisi Murat Günay yeni evli çifti tebrik etmesi sonrası salonda sahneye çıkarak söylediği şarkılarla salonda olan herkesi eğlendirdi.

Yeni evlenen çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğüne, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münür Karaevli, CHP Tekirdağ İl Başkanlığı, CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı, Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı İlker Yağcıoğlu, Canikli Group İnşaat, Özcanlar Köfte, AEB Güvenlik Tayfun Çetinkaya, Lambadaki Cin Nijat Ayvaz, Tekirdağ Yemekçi Catering, Meral Moda Evi, Özcanlar Köfte, Batunay Asansör, Haber Eksen, Maden Mühendisi Kani Alp ve İş Adamı Şenol Karaküçük çelenk gönderdiler.