ÇINARLI ADAYI PINAR İDDİALI GELİYOR

ÇINARLI ADAYI PINAR İDDİALI GELİYOR
Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin en büyük mahallelerinden birisi olan Çınarlı’ya muhtar adaylığını açıklayan Necla Pınar, mahallede seçim çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Sıkılmadık el bırakmayacağını...

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin en büyük mahallelerinden birisi olan Çınarlı’ya muhtar adaylığını açıklayan Necla Pınar, mahallede seçim çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Sıkılmadık el bırakmayacağını belirten Pınar, seçildiğinde mahallelinin gönül rahatlığı ile ulaşabileceği muhtar olacağını kaydetti.

KADIN ADAY SIKILMADIK EL BIRAKMIYOR

1965 Tekirdağ doğumlu olduğunu ifade eden Necla Pınar, “Evli ve 2 çocuk annesiyim. Tekirdağ’ımızın en büyük mahallelerinden biri olan Çınarlı Mahallemize muhtar adayıyım. Mahallemizin sıkıntı ve sorunlarını çok iyi biliyorum. 40 yıldır bu mahallede yaşıyorum.  Artık mahallemize kadın eli değme vakti gelmiştir. Kadının elinin değdiği her yer güzelleşir. Ben ve 8 arkadaşım Çınarlı Mahallesi yönetimine talibiz.” Dedi.

DUR DURAK BİLMİYOR

Kahvehane ve vatandaş ziyaretlerine başladıklarını ifade eden Pınar, “Vatandaşlarımızın ayağına gidip onları dinliyoruz. Herkes kapısını sonuna kadar bizlere açıyor. Göçle gelen nüfusun fazla olduğu mahallemizde hemşeri derneklerimizi ziyaret ederek misafirleri oluyoruz. Anadolu insanın hoşgörüsü bizi mutlu ediyor. Azalarımla Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Erzurum Derneği Başkanı Şimşek Nişancı, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Bayburtlular’ın yeni seçilen başkanı Sinan Dağ ve yönetimi, Vanlı hemşerilerimi, Muhtarlar Derneği Başkanı İsa Turgut, Karadenizliler Derneği’ne ziyaretler yaptık. Seçimden önce olduğu gibi seçimden sonra da vatandaşımızın ayağına gitmeye devam edeceğim. Kadınlarımızın rahatça kapısını çalacağı bir muhtar olacağım” dedi.