‘ÇINARLI'YI YAŞANABİLİR HALE GETİRECEĞİZ’

‘ÇINARLI'YI YAŞANABİLİR HALE GETİRECEĞİZ’
Çınarlı Mahallesi Muhtar Adayı Necla Pınar, azalarla bir araya gelerek seçim çalışmasını başlattı. Mahallenin sorun ve sıkıntılarını saptayan Pınar, Çınarlı’yı daha yaşanabilir hale getirmek için çaba göstereceklerini...

Çınarlı Mahallesi Muhtar Adayı Necla Pınar, azalarla bir araya gelerek seçim çalışmasını başlattı. Mahallenin sorun ve sıkıntılarını saptayan Pınar, Çınarlı’yı daha yaşanabilir hale getirmek için çaba göstereceklerini söyledi.

AZA ADAYLARINI TANITTI

Çınarlı Mahallesi’ne muhtar adayı olan Necla Pınar, seçim startını verdi. Pınar Çınarlı mahallesinde bir kafede aza adayları ile bir araya gelerek seçim yol haritasını belirledi.  Toplantıya aza adayları Halime Köse, İsa Tekin, İsmail Kandemir, Zeki Ercan, Süleyman Balkan, Yıldıray Artun, Sami Kaya, Hüseyin ve Saka katıldı. Toplantıda aza adayları mahalle ve sokaklarının sorun ve sıkıntılarını dile getirerek, yapılması gerekenleri söyledi. Ayrıca seçim çalışmalarında neler yapılacağı da kararlaştırıldı.

8 ARKADAŞIMLA ÇINARLI’YA TALİBİM

8 arkadaşı ile birlikte Çınarlı’yı yönetmeye talip olduklarını ifade eden Pınar, “Çınarlı’nın tek kadın muhtar adayı olarak yola çıktım. 8 arkadaşımda birbirinden değerli. Bu akşam burada mahallemiz için neler yapabiliriz onun istişaresini yaptık. Arkadaşlarımdan güzel fikirler ortaya çıktı. Bugün burada seçim startımızı verdik. Allah’ın izniyle bu seçimden alnımızın akı ile çıkacağız” dedi.

ÇINARLIMIZI YAŞANABİLLİR HALE GETİRECEĞİZ

Pınar, “Ben ve 8 arkadaşım mahallemiz için geceli gündüzlü çalışacağımıza buradan söz veriyorum. Muhtarlık görevini basit bir görev olarak görmüyoruz.  Eksiklerimiz var. Onların tespitini yaptık. Yapılmayanları belirledik, neler yapabiliriz onları konuştuk. Aza adaylarımızla birlikte bugünden itibaren halkımız arasında dolaşacağız. Onların da dert ve sıkıntılarını dinleyip not edeceğiz. Seçim çalışmamız boyunca sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayacağız.” Diye konuştu.