CİNAYET İŞLEDİ TUTUKLANDI

CİNAYET İŞLEDİ TUTUKLANDI
Tekirdağ’ın merkezi İlçesi Süleymanpaşa’da emekli öğretmen tartıştığı şahsı bıçaklayarak  öldürdü. Polise tealim olan emekli öğretmen tutuklandı.Baykallar mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre aralarında işyeri...

Tekirdağ’ın merkezi İlçesi Süleymanpaşa’da emekli öğretmen tartıştığı şahsı bıçaklayarak  öldürdü. Polise tealim olan emekli öğretmen tutuklandı.

Baykallar mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre aralarında işyeri devri ve satışı nedeniyle husumet bulunan emekli öğretmen Rafet Aslan ile A.Ş. Baykallar mevkiinde bir sokakta buluştu.  İşyeri devri satışı nedeniyle çıkan tartışma kavgaya dönüşünce Aslan., 33 yaşındaki Alkan Şengönül'ü bıçakladı.  Bıçaklı kavga sonucu ağır yaralanan Şengönül olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrası hastaneye kaldırıldı. Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde tedavi altına alınan şahıs tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Şahsı bıçaklayan emekli öğretmen 65 yaşındaki Aslan ise olay yerine gelen polis ekiplerine teslim oldu. Emniyete götürülen emekli öğretmen buradaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adliyede mahkemeye çıkarılan emekli öğretmen 65 yaşındaki Aslan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Şengönül ise Altınova'da kılınan namazdan sonra toprağa verildi.