CİNAYET ZANLISI BABA VE OĞUL TUTUKLANDI

CİNAYET ZANLISI BABA VE OĞUL TUTUKLANDI
18 yaşındaki kızı Sultan Kütük’ü öldürdüğü iddia edilen Okan Kütük ile oğlu Oktay Kütük, tutuklanarak cezaevine gönderildi.Geçtiğimiz günlerde Çerkezköy’de kan donduran bir olay yaşandı. Edinilen bilgilere göre...

18 yaşındaki kızı Sultan Kütük’ü öldürdüğü iddia edilen Okan Kütük ile oğlu Oktay Kütük, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Geçtiğimiz günlerde Çerkezköy’de kan donduran bir olay yaşandı. Edinilen bilgilere göre Okan Kütük, 18 yaşındaki kızı Sultan Kütük’ü arabası içerisinde silahla vurarak öldürdü. Olayın ardından emniyet ekiplerince yakalanan Okan Kütük, 12 Ekim Salı günü mahkeme karşısına çıktı.

Olayın ardından baba Okan Kütük’ün ifadesinden şüphelenen soruşturma savcısı çocuklarından Oktay Kütük’ün de çelişkili ifade vermesi üzerine iki şüpheliye ek gözaltı verdi. Bir günlük gözaltı sürelerinin ardından baba Okan Kütük ve oğlu Oktay Kütük 13 Ekim Çarşamba günü yeniden Çerkezköy Adliyesi’ne çıkarıldı. Savcılık tarafından tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen baba ve oğlu tutuklanarak Tekirdağ cezaevine gönderildi.

Kaynak: Kapaklı Gazetesi