ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

ÇOCUKLAR GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ
Dünyanın sayılı limanları arasında yer alan Asyaport Limanı bu yıl ikincisi düzenlenen 23 Nisan kutlamaları kapsamında limanda çocukları ağırladı. Oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara ve velilerine ise ikramlar...

Dünyanın sayılı limanları arasında yer alan Asyaport Limanı bu yıl ikincisi düzenlenen 23 Nisan kutlamaları kapsamında limanda çocukları ağırladı. Oyun gruplarında gönüllerince eğlenen çocuklara ve velilerine ise ikramlar yapıldı.

ÇOCUKLARI SOYUER ÇİFTİ KARŞILADI

Çocukları çok seven ve yönetim kurulu başkanı olduğu limana torununun ismini veren Asyaport Limanı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer ve Eşi Asyaport Yönetim Kurulu Üyesi ve Eczacı Gülsün Soyuer 23 Nisan kutlamalarında limanda çocukları ağırladı. Tekirdağ Süleymanpaşa Barbaros mahallesinde olan dünyanın en büyük konteynır limanlarından olan Asyaport´ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikte çalışanların çocukları düzenlenen etkinlikte gönüllerince eğlendiler. Asyaport liman sahasında kurulan oyun parkında çalışanların çocukları güzel bir gün geçirdiler. Soyuer çifti etkinliğe katılan çocuklarla tek tek ilgilendi.

ÖNCE EĞLENCE SONRA İKRAM

Havanın güzel olmasıyla fırsatı değerlendiren aileler güzel bir gün geçirmiş oldular. Çocuklar müzik eşliğinde şişme oyun gruplarında gönüllerince eğlendi. Eğlence sonunda ise etkinliği kendilerine Soyuer çiftine  teşekkürlerini sundu. Oyun parkında yorulan çocuklara eğlence sonrası köfte ekmek, sucuk dondurma ve meşrubat ikramı yapıldı.