O DA 'HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK' DEDİ

O DA 'HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK' DEDİ
Tekirdağ'da kanser tedavisi görürken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mücadelesinden dolayı, 'Manevi kızım' dediği Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için herşey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na...

Tekirdağ'da kanser tedavisi görürken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mücadelesinden dolayı, 'Manevi kızım' dediği Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için herşey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı. Kendisinin linç girişimine maruz kaldığını ifade eden Damat, “Bu bir linç girişimidir. Ben asla ve asla bir parti tutmam” dedi.

İMAMOĞLU’NA DESTEK OLDU

Meme kanseri gören ve KOSGEB’ten çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından manevi kızı ilan edilen Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için herşey çok güzel olacak diye paylaşım yapıp İmamoğlu’na destek için 20 TL para yatırdı.

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİLDİ

Damat’ın bu paylaşımı bazı AK Partililer tarafından eleştirildi. Damat’ın paylaşınlarını sosyal medyada paylaşan bazı AK Partililer, “Bizden olanı bir kenara attık. Bizden olmayanı başa taç ettik. Onlar da aldı bizi ayak altına paspas etti” şeklinde paylaşımlarda bulundular. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Damat’a sahip çıktı.

ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ

Bu eleştiriler karşısında Facebook sayfasında canlı yayın yapan Damat, eleştirilere tek tek cevap verdi. Linç edildiğini söyleyen Damat, “Bu bir linç girişimidir. Ben asla ve asla bir parti tutmam. Neden bu kadar rahatsız oldunuz. Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çekindim diye linç ediliyorum. Atatürk paylaşımı yapıyorum diye linç ediliyorum. Kimse genç bir kızın gururu ile oynayamaz. Hakkımda paylaşım yapanlardan şikayetçi olacağım” dedi.