İHA'YI BÖYLE TEST ETTİ

İHA'YI BÖYLE TEST ETTİ
Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, hava aracı kullandığı anları Twitter'dan takipçilerinin beğenisine sundu.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli...

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, hava aracı kullandığı anları Twitter'dan takipçilerinin beğenisine sundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar pilot koltuğuna oturdu.

"İLK KEZ YALNIZ SEYRİSEFERİMİ YAPIYORUM"

Hava aracı kullandığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Selçuk Bayraktar videoya, "İstanbul Tekirdağ bir iki kalkıyor. Bir kişilik boş yerimiz mevcut. Motor gürültüsü çok ve ses duyulmadığından altyazı: "İlk yalnız seyrüseferimi yapıyorum. 1200 ft'ten Silivri üzerinden Tekirdağ'a doğru devam ediyorum." notunu ekledi.

"ÇOK YAKINDA 100 BİN SAAT"

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, 'S İHA'larla ilgili sevindirici gelişmeyi açıklamıştı. Bayraktar paylaşımına, "S/İHA'mız 80 bin saatlik uçuşla havacılık tarihimiz açısından gökyüzünde en uzun süredir görev yapan milli hava aracı olmuş oldu.Çok yakında 100 bin sonra 1 milyon saat inşAllah. Lakin; Demirağ, Hürkuşlar'ın önü kesilmeseydi bayrağımız 80 bin değil 80 milyon saattir gökyüzündeydi" notunu eklemişti.