CUMHURİYET DÖNEMİ KADAR YOL YAPTIK

CUMHURİYET DÖNEMİ KADAR YOL YAPTIK
Millet İttifakının CHP’li Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Çınarlı Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret ederek istek ve şikayetlerini dinledi.  Vatandaşın yol ve alt yapı sorununu çözdüklerini kaydeden Eşkinat,...

Millet İttifakının CHP’li Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Çınarlı Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret ederek istek ve şikayetlerini dinledi.  Vatandaşın yol ve alt yapı sorununu çözdüklerini kaydeden Eşkinat, yeni dönemde daha da yaşanılabilir bir şehir yaratacaklarını kaydetti.

EŞKİNAT, ESNAFI DİNLEDİ

Millet İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, Çınarlı Mahallesi seçim ofisinde örgüt mensubu kadınlarla bir araya geldi. Daha sonra Tepe Değirmenleri Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret eden Eşkinat’a CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı İsmail Öztürk ve partililer eşlik etti. Esnafın istek ve şikayetlerini dinleyen Eşkinat, bir kahvehanede oturarak gençlerle çay içti.

CUMHURİYET DÖNEMİ BOYUNCA YAPILAN YOL KADAR YOL YAPTIK

Çınarlı Mahallesi’nin alt ve üst yapısını tamamladıklarını ifade eden Eşkinat, “Mahallemizin bir yazı tozlu bir kışı tozlu geçti. Vatandaşlarımız sabretti. Alt ve üst yapıyı hızlı bir şekilde tamamladım. Bizim dönemimizde Cumhuriyet tarihi boyunca yapılan yollardan daha fazla yol yapıldı. 5 yıllık görevimiz boyunca enerjimizi alt ve üst yapıya verdik. Yeni dönemde insan odaklı projelerimize daha da ağırlık vereceğiz” dedi.

Öte yandan da kadın kolları üyeleri ev ziyareti yaparak vatandaşlara bez torba dağıttı.