CÜNEYT YÜKSEL MECLİSİNİ TANITTI

CÜNEYT YÜKSEL MECLİSİNİ TANITTI
Cumhur İttifakının AK Partili Süleymapaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, meclis adaylarını tanıttı. Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki kahvaltıya AK Parti Büyükşehir Adayı Mestan Özcan, Süleymanpaşa adayı Cüneyt Yüksel,...

Cumhur İttifakının AK Partili Süleymapaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, meclis adaylarını tanıttı. Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki kahvaltıya AK Parti Büyükşehir Adayı Mestan Özcan, Süleymanpaşa adayı Cüneyt Yüksel, İl Başkanı Mülayim Kuru, İlçe Başkanı Sezayi Çetin, meclis adayları ilçe teşkilatı yöneticileri katıldı.

BİZ GÖNÜLDEN ÇALIŞAN BİR BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIZ

Seçildiğinde yapacaklarını anlatan Yüksel, “Süleymanpaşa için aşkla çalışıyoruz. Süleymanpaşa için üreten ve çalışan bir belediye olacağız. Cumhur ittifakına yakışan bir belediye meclisi olacak. Ben kolay kolay yorulma bilmem yeter ki iş olsun. Bizi uykusuz geceler bekliyor. Biz gönülden çalışan bir belediye başkanı olacağız. Belediyeciliği çiçek böcek heykel olarak görmemek lazım. Bu şehrin ciddi anlamda eksikleri var. Biz bunu yaşayarak görüyoruz” dedi.

ELEKTRİK FATURALARI İLE SU FATURALARININ AYNI GELİYOR

Büyükşehir ve Süleymanpaşa belediyelerini eleştiren Yüksel, “Bu şehirde yaşayanların yaşadığı şehirde doyması lazım. Büyükşehrin bütçesi 1.5 katrilyon. Sayın Albayrak’ın her 15 Naip barajı yapacak kadar bütçesi var. Trakya’nın kalbi olan Süleyamanpaş’da bu bütçesinin esamesi bile okunmuyor. Elektrik faturaları ile su faturalarının aynı geldiği bir şehirde yaşıyoruz” diye konuştu. Toplantı soru cevap olarak devam etti.