YÜKSEL'DEN SU TAŞKININI BİTİRECEK PROJE

YÜKSEL'DEN SU TAŞKININI BİTİRECEK PROJE
AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel merakla beklenen projelerini bir bir açıklamaya devam ediyor. Yüksel yeni projesinde sık sık su taşkınlarının yaşandığı Değirmenaltı Deresi’nin üzerini kapatarak...

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel merakla beklenen projelerini bir bir açıklamaya devam ediyor. Yüksel yeni projesinde sık sık su taşkınlarının yaşandığı Değirmenaltı Deresi’nin üzerini kapatarak sosyal yaşam alanları oluşturacak.

PROJELERİNİ AÇIKLAMAYA BAŞLADI

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada  "Değirmenaltı mahallesini ikiye bölen Kayı Deresi'nin ıslah ederek, su taşkınlarının önüne geçerek, yeni bir sosyal alan oluşturacağız" dedi.

DEĞİRMENALTI’NA ALTIN DOKUNUŞ

Proje hakkında bilgi veren Yüksel, “Değirmenaltına yeni bir sosyal alan inşa edeceklerini belirten Yüksel "Değirmenaltı (Kayı) deresinin şehir içindeki toplam uzunluğu 500m. olup, en dar yeri 7 metre, en geniş yeri ise 15 metredir.  Hazırladığımız bu projede Değirmenaltı deresinin üstünü komple kapatarak, öncelikle su taşkınlarının önüne geçeceğiz. Ve daha sonrasında şehrimize yeni bir yürüyüş yolu, bisiklet yolu ve kafetaryaların olduğu yeni bir sosyal alan oluşturacağız." ifadelerini kullandı.

PROJELERİ BELLİ OLMAYA BAŞLADI

Yüksel’in kamuoyuna yansıyan projeleri arasında eski iskeleyi çay bahçesine dönüştürerek burada amatör balık tutulmasını sağlayacak bir projesi bulunuyor. Yine Yüksel, Değirmenaltı ile dolgu alan arasını denizden doldurarak sahil yolunu hayata geçirmeyi planlıyor. Yüksel’in projeleri arasında yeni hayvan pazarı, Yeniköy’e seyir terası, 8. Mekanize Piyade Tugayı alanına millet bahçesi, sahile yeni görünüm gibi yenilikler var.

Sözde değil, özde mutlu bir Süleymanpaşa için çalışıyoruz! #MemleketİşiGönülİşi #YükselSüleymanpaşa

Cüneyt Yüksel paylaştı: 16 Şubat 2019 Cumartesi