YÜKSEL’İN YARDIMCILARI BELLİ OLUYOR

YÜKSEL’İN YARDIMCILARI BELLİ OLUYOR
Mazbatasını alarak göreve başlayan AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in Salı günü meclisi toplayacağı öğrenildi. Yüksel’in mecliste ise 2 seçilmiş ve bir atanmış belediye başkanını açıklayacağı...

Mazbatasını alarak göreve başlayan AK Partili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in Salı günü meclisi toplayacağı öğrenildi. Yüksel’in mecliste ise 2 seçilmiş ve bir atanmış belediye başkanını açıklayacağı kaydedildi.

12 günlük rötarla mazbatasını alan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel grevine başladı. Salı günü de meclisi toplaması beklenen Yüksel’in başkan yardımcılıkları görevine kontenjandan seçilen Kumbağ Eski Belediye Başkanı Süleymanpaşa Eski İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar ve yine kontenjandan meclise giren MHP’li Sabri Çınar ve Mimar Şenol Karaküçük'ü başkan yardımcısı olarak açıklayacağı öğrenildi. Yüksel’in yine Ahmet Aygün dönemi eski Tekirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Bakanlık Müfettişi Ali İhsan Bunsuz’u da memur başkan yardımcısı olarak atayacağı kulislere yansıdı. Yüsel’in diğer yardımcılıklar için ise bir süre bekleyeceği kaydedildi.