ADAYLARDAN KİREMİTÇİ’YE ZİYARET

ADAYLARDAN KİREMİTÇİ’YE ZİYARET
AK Parti’nin Tekirdağ Büyükşehir Adayı Mestan Özcan ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ’ın önemli kömür madeni şirketlerinden biri olan Kiremitçiler Madencilik’in sahibi Bekir Kiremitçi’ye...

AK Parti’nin Tekirdağ Büyükşehir Adayı Mestan Özcan ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ’ın önemli kömür madeni şirketlerinden biri olan Kiremitçiler Madencilik’in sahibi Bekir Kiremitçi’ye ziyarette bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kiremitçiler yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kiremitçi, madencilik sektörünün sorunlarını ve çözüm önerilerini paylaştı. Her iki adaya da başarılar dileyen Kiremitçi, seçimlerin huzurlu bir ortamda yapılmasını diledi.

Büyükşehir adayı Özcan, “Her ziyaretimde daha da inanıyorum. Tekirdağ’ımız samimiyetin ve gönül birlikteliğinin başkenti olacak. Madencilerimizin sorunlarını unutmadık; çalışmalarımız hazır. Birlikte başaracağımızı gösteren Kiremitçiler Madencilik'e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Ayrıca ziyarette partili yöneticiler Gökhan Saygı ve Hasan Alp de yer aldı.