El BAB ŞEHİDİNİN AİLESİ UNUTULMADI

El BAB ŞEHİDİNİN AİLESİ UNUTULMADI
Vali Mehmet Ceylan, Hayrabolu ilçemiz Şalgamlı Mahallesinde ikamet eden, 2017 yılında Fırat Kalkanı Harekâtı’nda şehit olan, Piyade Astsubay Yunus İşcan’ın ailesini ziyaret etti.ŞEHİT AİLESİ UNUTULMADIŞehit ailelerinin...

Vali Mehmet Ceylan, Hayrabolu ilçemiz Şalgamlı Mahallesinde ikamet eden, 2017 yılında Fırat Kalkanı Harekâtı’nda şehit olan, Piyade Astsubay Yunus İşcan’ın ailesini ziyaret etti.

ŞEHİT AİLESİ UNUTULMADI

Şehit ailelerinin daima yanında olduklarını belirten Vali Ceylan; “Sizler bize şehitlerimizin emanetisiniz. Bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Sizler bizim ailelerimizdensiniz ve taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız” dedi.  Vali Mehmet Ceylan’a ziyareti sırasında Hayrabolu Kaymakam Vekili Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Yılmaz eşlik etti.

SON SÖZLERİ BU OLMUŞ

Şubat 2012 yılında Fırat Kalkanı Harekatı’nda El Bab'da şehit olan Komanda Piyade Astsubay 33 yaşındaki Yunus İşcan'ın, babası ile son görüşmesinde "Baba, görev gereği El Bab'a gidiyoruz. Ne olur ne olmaz, hakkınızı helal edin. Anneme de selam söyle o da hakkını helal etsin dedi" diye konuşmuştu.

EVLİ VE 1 ÇOCUK BABASIYDI

Kayseri Komando Tugay Komutanlığı'nda görev yapan şehit Komando Piyade Astsubay Yunus İşcan'ın bir süre önce geçici görevle Gaziantep'e gittiği belirtildi. Hafife Özden İşcan ile evli olan şehit Astsubay Yunus İşcan'ın 2.5 yaşında Yiğit adında bir oğlu bulunuyor.