EMNİYET MÜDÜRÜ GAZETECİLERİ UNUTMADI

EMNİYET MÜDÜRÜ GAZETECİLERİ UNUTMADI
Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın Tekirdağ’da faaliyet gösteren 2 gazeteci derneğini ziyaret ederek başarılı yayın hayatı diledi.Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın sivil toplum kuruluşlarına olan ziyaretlerine...

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın Tekirdağ’da faaliyet gösteren 2 gazeteci derneğini ziyaret ederek başarılı yayın hayatı diledi.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın sivil toplum kuruluşlarına olan ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Eşi Gökşen Aydın ile birlikte STK faaliyetlerine katılarak polis halk kucaklaşmasını sağlayan Müdür Aydın, son olarak da Tekirdağ’da faaliyet gösteren 2 basın derneğine ziyarette bulundu.

Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği’nde Başkan Cenap Kürümoğlu ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Aydın, emniyet çalışmaları hakkında basınla sohbet etti. Basın mensuplarının istek ve şikayetlerini de dinleyen Aydın, gazetecilere görev hayatlarında başarılar diledi. Emniyet Müdürü Aydın’ın ziyaretinden duyduğu menmuniyeti dile getiren Başkan Kürümoğlu, “Sayın müdürümüze nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Basın ve emniyet olarak hep iç içeyiz. Zor şartlar altında görevlerini ifa eden polisimize kolaylıklar diliyoruz” dedi.

Aydın daha sonra ise Trakya Gazeteciler Birliği Derneği Başkanı Naci Akyazı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.