EN BÜYÜK DESTEKÇİLERİ GENÇLER

EN BÜYÜK DESTEKÇİLERİ GENÇLER
Seçim çalışması kapsamında Marmaraereğlisi’ni mahalle mahalle, sokak sokak gezen Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Uyan’ı seçim bürosunda karşılayan gençler, desteklerini gür bir sesle haykırdılar.Yeniçiftlik,...

Seçim çalışması kapsamında Marmaraereğlisi’ni mahalle mahalle, sokak sokak gezen Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Uyan’ı seçim bürosunda karşılayan gençler, desteklerini gür bir sesle haykırdılar.

Yeniçiftlik, Marmaraereğlisi merkez ve Sultanköy’den seçim bürosuna gelen gençler, Başkan Uyan’ı dinleyip başarı dileklerinde bulundu.

“HİZMETLKERİMİZİ GENÇLERLE BİRLİKTE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

Seçim bürosuna alkışlar eşliğinde giren Başkan Uyan yaptığı konuşmada; “Bizler göreve geldiğimizden bu yana her zaman gençlerimize önem verdik. Çünkü sizler bizim yarınlarımızsınız. Yarınlarımıza daha güzel ve modern bir ilçe bırakmak adına hep birlikte çalıştık. Durmadan, yılmadan çalışmaya devam ediyoruz. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk gençlere hitaben; “Bütün ümidim gençliktedir!” demiştir. Bizler de hizmetlerimizde her zaman gençlere değer verdik ve onlar için en iyisini hedefledik. Bilindiği gibi Namık Kemal Üniversitesi’ni Belediyemiz, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi ile işbirliği içerisinde ilçemize kazandırdık. Kültür Merkezimizle gençlerin akademik ve sosyal alanda kendilerini geliştirmelerine imkân sağlıyoruz. Spor alanında futbol, basketbol, hentbol, kick-box gibi birçok alanda Marmaraereğlisi Belediyespor ile 260 aşkın lisanslı sporcuya ulaştık. Spora verdiğimiz desteğin karşılığını ilçemize kazandırılan kupalarla alıyoruz. Gençlerimizden aldığımız enerjiyle geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Bu güçle bizim önümüzde hiçbir engel duramaz. “dedi.

Başkan Uyan konuşmasının ardından gençlerle sohbet ederek selfie çekildi.