ENGİN MEMİŞ DUR DURAK BİLMİYOR

ENGİN MEMİŞ DUR DURAK BİLMİYOR
CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Engin Memiş çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçelerdeki CHP örgütlerini, vatandaşları ve esnafı ziyaret eden Engin Memiş, bu yorucu tempoda Ankara’ya da giderek...

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Engin Memiş çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçelerdeki CHP örgütlerini, vatandaşları ve esnafı ziyaret eden Engin Memiş, bu yorucu tempoda Ankara’ya da giderek partinin önemli isimlerini ziyaret ediyor.

ENGİN MEMİŞ SAHAYA İNDİ

​Cumhuriyet Halk Partisi’nden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan bir proje ltd şti. Yönetim Kurulu Başkanı Engin Memiş Tekirdağ’a değer katacak projelerinin hazır olduğunu söyledi.

 ANKARA’DA TEMASLARI DEVAM EDİYOR

CHP Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Engin Memiş, Ankara’ya giderek hem genel merkezi hem de Türkiye Büyük Millet Meclisinde partinin önemli isimleriyle bir araya geldi. Partisinin grup toplantısına da katılan Memiş; görüşmelerinin olumlu geçtiğini belirtti.

 TEKİRDAĞ’IN BİR ÇOK YERİNDE ESERİ VAR

Belediyenin görevinin yüzde 70’inin müteahhitlikle alakalı olduğunu söyleyen Engin Memiş “uzun yıllardır Tekirdağ’da önemli projelerde müteahhit olarak görev aldım. Çok iyi biliyoruz ki belediyelerde işin yüzde yetmişi müteahhitlik projeleridir. Bu da bizim işimizde aynı durumdadır. Önce belediyemize gelir getirici projeleri hayata geçirip daha sonra da uzun yıllar bu gelir ile halka hizmet etmek istiyoruz” dedi.

 PROJELERİMİZ HAZIR

Engin Memiş; spordan sanata kadar bir çok farklı alanda projelerinin hazır olduğunu belirterek “Tekirdağ’ın her ilçesinde sosyal, tarihi, kültürel, eğitim ve sportif alanlarındaki çeşitli projelerimizi hayata geçireceğiz. Projelerimizin hepsi hazır durumda, bunları da tek tek açıklayacağız” dedi

ENGİN MEMİŞ KİMDİR

1976 Yılı Bayburt doğumlu olan Engin MEMİŞ 1980 yılında Tekirdağ’a yerleşip ilk ve orta öğrenimini Tekirdağ’da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılında kurmuş olduğu Bir Proje San Tic Ltd Şti firmasının hem kurucusu hem de şirket yetkilisi olarak Kamu kurum ve kuruluşlarında ihalelere katılmaya başlamış ve hala bu sektörde devam etmektedir. Yaptığı işlerden bazıları Süleymanpaşa’da Değirmenaltı mahallesi Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen Caddesi düzenleme projesi, Ergene İlçesi Velimeşe Mahallesi 100 öğrenci kapasiteli anaokulu yapım işi, Çorlu ilçesi 32 Derslikli İ.Ö.Okulu Yapım İşi, Malkara İlçesi Fevzi Çakmak ilköğretim okulu yapım işi, Çerkezköy ilçesi 29 Ekim Spor Kompleksi Yapım İşi, Hayrabolu İlçesi Otogar Binası Yenileme Yapım İşi, Şarköy İlçesi Tarihi Gaziköy Muhtarlık Binasının Restorasyonu İşi,  Muratlı İlçesinde hala devam eden kapalı yüzme havuzu yapım işi ve Kapaklı ilçesinde devam eden Kapalı Pazar Yeri Yapım İşi gibi Tekirdağ’ın hemen hemen her ilçesinde sosyal, tarihi, kültürel, eğitim ve sportif alanlarındaki projeleri gerçekleştirdi. 2004 yılından beri Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan Engin Memiş 2005-2007 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe yönetiminde bulundu.  Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesinde İkamet etmekte olup evli ve iki erkek çocuk babasıdır.