EŞİYLE BİRLİKTE EV ZİYARETİ YAPTI

EŞİYLE BİRLİKTE EV ZİYARETİ YAPTI
CHP’nin Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, haftasonu programını dolu dolu geçirdi. Kapaklı ilçesinde eşi ile birlikte bir eve konuk olan Yüceer, bulduğu her fırsatta ise vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor.KİTAP...

CHP’nin Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, haftasonu programını dolu dolu geçirdi. Kapaklı ilçesinde eşi ile birlikte bir eve konuk olan Yüceer, bulduğu her fırsatta ise vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteriyor.

KİTAP FUARINA KATILDI

Tekirdağ’ın CHP’li kadın vekili Candan Yüceer, haftasonu programında bir dizi ziyarette bulundu.  Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Çorlu Kitap Fuarı’nın açılışına katılan Yüceer, sabah haberlerinin vazgeçilmez ismi İsmail Küçükkaya ve Hakan Mengüç kitaplarının imza törenine katıldı. Fuara gelenlerle fotoğraf çektiren Yüceer, “ Bu fuara emeği geçenlere, bu fuara gelip sözcüklerini bizle paylaşan yazarlara, gelip burada kitabın peşinde koşan her yaştan okurlara, tüm kitap dostlarına teşekkür ediyorum” dedi.

BU HALKIN YÜREĞİNDEN ATATÜRK SEVGİSİNİ YOK EDEMEZLER

Ergene’de faaliyet gösteren Fantom Prodüksiyon&Organizasyon firmasının açılışına katılan Yüceer, Ayça ve Arda Albayraktar’a yeni işlerinde başarılar ve bol kazançlar diledi. Çorlu Esentepe Mahalle’nde Ergene Konutlarında Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Atatürk Büstünün açılışına katılan Yüceer, “Bir kez daha tanık olduk ki, hiç bir güç ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu halkın yüreğinden Atatürk sevgisini yok edemez” dedi.

EŞİ İLE BİRLİKTE EV ZİYARETİ YAPTI

Yüceer, eşi Kamil Yüceer ile birlikte Kapaklı Karaağaç Mahallesi’nde Bülent Demir’in evine misafir oldu. Eşi ile birlikte sofrada aile bireyleri ile birlikte yemek yiyen Yüceer, aile üyeleri ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Bu güne kadar kadın ve çocuk hakları ile ilgili mücadelelerle tanınan Yüceer, her fırsatta mağdur kesiminin yanında yer alıyor.