EŞİYLE EVLERE KONUK OLUYOR

EŞİYLE EVLERE KONUK OLUYOR
AK Parti’nin Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Eşi Öznur Yüksel ile birlikte Aydoğdu ve Yüzüncüyıl Mahallesi’nde ev ziyareti gerçekleştirdi.AK Parti’nin Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel...

AK Parti’nin Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Eşi Öznur Yüksel ile birlikte Aydoğdu ve Yüzüncüyıl Mahallesi’nde ev ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti’nin Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel ilk olarak Aydoğdu Mahallesinde Kayalar ailesinin evine konuk oldu. Hanife Kayalar ve komşularıyla buluşan Yüksel’e eşim Öznur Yüksel, İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazan Ürkmez eşlik etti.

Yüksel, “Vatandaşlarımızın aktardığı sorunları dinledik, çözüm yollarını tartıştık. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, Süleymanpaşa için yapacaklarımızı ve hayalimizdeki Süleymanpaşa’yı anlattık. Ortak sorunların giderilmesi ve ihtiyaçların karşılanması noktasında vatandaşlarımızla hemfikir olduğumuzu gördük. Destek sözü alarak, vaadlerimizi ‘birlikte çalışarak gerçekleştirme’ sözü verdik. Evlerinin ve gönüllerinin kapısını açarak, bizi örnek bir misafirperverlikle ağırlayan Kayalar ailesine ve komşularına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Yüzüncü Yıl Mahallesi'nde Altındağ ailesinin evine misafir olan Yüksel, “Site sakini vatandaşlarımızla bir araya geldik; sorunlarını ve beklentilerini dinledik. Mahalle sakinlerinin, bizim için son derece değerli olan fikirlerinden istifade ettik. Evlerinin ve gönüllerinin kapısını açarak, bizi örnek bir misafirperverlikle ağırlayan Altındağ ailesine ve komşularına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun” dedi.