EŞKİNAT ALTINOVA’YA MÜJDELERLE GİTTİ

EŞKİNAT ALTINOVA’YA MÜJDELERLE GİTTİ
En iyi belediyecilik hizmetlerinden birini alan Altınova Mahalle sakinleri Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür etti. Eşkinat yeni dönemde Altınova’ya müjdeler verdi.Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat...

En iyi belediyecilik hizmetlerinden birini alan Altınova Mahalle sakinleri Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a teşekkür etti. Eşkinat yeni dönemde Altınova’ya müjdeler verdi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat halkla buluşmaya devam ediyor. Altınova Mahallesi’nde gerçekleştirilen yurttaş buluşması Malkaralılar Kıraathanesi’nde yapıldı. Çok sayıda vatandaşımızın katıldığı toplantıda istek ve öneriler dile getirildi.

SAHİL VE BİSİKLET MÜJDESİ

Altınova için bir takım müjdeler veren Eşkinat, “El ele daha güzel bir Süleymanpaşa için çalışıyoruz. Altınova mahallesi belediyecilik hizmetlerine ilk başladığımız mahallelerden birisi. Ben sabrınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Altınova’da alt ve üst yapıyı hızlıca tamamladık. Yeni dönemde de yatırımlarımız aralıksız devam edecek. Sahilimizi yeniden düzenliyoruz. Altınova sahili yeni çehresine kavuşacak. Buraya bisiklet yolu yapıyoruz. Bisikletlerimiz artık Altınova Mahallesi’nde de olacak” dedi.

HER DOĞAN ÇOCUK UMUTLA DÜNYAYA BAKACAK

Çocuklarla ilgili projelerini de anlatan Eşkinat, “Altınova Mahallesi’nde yapılan dar gelirli vatandaşlara yönelik Masal Kreş ve yaşlılara yönelik Alzheimer Gündüz Bakım Evi hizmete girdi. Süleymanpaşa’da her doğan çocuk artık umutla dünyaya gözünü açacak. Sosyal belediyecilikte çığır açtık. Binlerce insanımıza sıcak aş veriyoruz. Benim şehrimde hiçbir çocuk akşam karnı doymadan uyumayacak. Bu şehirde doğan her çocuk kendini şanslı hissedecek” dedi.