PAZARCILARIN SOFRASINA KONUK OLDU

PAZARCILARIN SOFRASINA KONUK OLDU
Millet ittifakının Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, Perşembe pazarında vatandaşlarla kucaklaştı. Bez torba dağıtan Eşkinat, pazarcıların sofrasına oturarak sorunlarını ve önerilerini dinledi.HALKLA KUCAKLAŞIYORMillet...

Millet ittifakının Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, Perşembe pazarında vatandaşlarla kucaklaştı. Bez torba dağıtan Eşkinat, pazarcıların sofrasına oturarak sorunlarını ve önerilerini dinledi.

HALKLA KUCAKLAŞIYOR

Millet İttifakı’nın Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, bulduğu her fırsatta vatandaşla bir araya geliyor. Güne Belediye İş Merkezi’ndeki esnafı ziyaret ederek başlayan Eşkinat, işyerlerini tek tek ziyaret ederek şikayet ve önerileri dinliyor. Eşkinat, zaman zaman da esnafın çay ikramını da geri çevirmiyor.

ÖĞLE YEMEKLERİNİ EŞKİNAT İLE PAYLAŞTILAR

Eşkinat, ilçe Başkanı İsmail Öztürk ve örgüt mensupları ile Perşembe Pazarı’nda bez torba dağıttı. Zaman zaman tezgaha geçen Eşkinat, pazarda limonata ikram etmeyi de ihmal etmedi. Eşkinat, pazarcı esnafının sebze kasalarından oluşturduğu mütevazi öğle yemeği sofrasına oturarak esnafın şikayet ve önerilerini dinledi.

BEZ TORBADA ÖNCÜYÜZ

Süleymanpaşa Belediyesi olarak bez torbada öncü olduklarını ifade eden Eşkinat, “Bizler bez torba işini 2015 yılında başlattık. Türkiye’de bez torbada öncüyüz. Çevreye duyarlı girişimlerimiz devam ediyor. Bunun dışında önemli bir iş daha yaptık. Kadınlarımız file örüyor. Biz o fileleri satın alma garantisi ile ördürüyoruz. Kadınlarımız çalışarak bize satıyor. Biz de bu fileleri ücretsiz olarak vatandaşlarımıza takdim ediyoruz” dedi.