EŞKİNAT’A MİLLETVEKİLİ DOPİNGİ

EŞKİNAT’A MİLLETVEKİLİ DOPİNGİ
Millet İttifakı Adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak ve CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte sanayi esnafını ziyaret etti.Millet İttifakı Adayı Süleymanpaşa Belediye...

Millet İttifakı Adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak ve CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun ile birlikte sanayi esnafını ziyaret etti.

Millet İttifakı Adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, CHP Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile birlikte Karadenizliler Derneği’ni ziyaret etti. Süleymanpaşa Belediyesi tarafından kadınların desteklenmesi için oluşturulan yöresel ürün pazarını gezen Eşkinat’a mahalleli Pazar için teşekkür etti. Kadınları dinleyen Öztrak ise 6 aylık torunu için örgü kazak almayı da ihmal etmedi.

Daha sonra Karadenizliler Derneği’nde yöresel lezzetlerden oluşan ürünlerle kahvaltılarını yapan Eşkinat ve Öztrak, sanayi esnafını gezerek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Buradaki programa ise CHP Milletvekili İlhami Özcan Aygun de dahil oldu. Sanayi yolları için Eşkinat’a teşekkür eden esnaf, alt ve üst yapıdan dolayı memnun olduklarını söyledi.

Her fırsatta vatandaşa misafir olduklarını kaydeden Eşkinat, “Güne Karadenizli kardeşlerimle başladım. Biz Kürd’ü Laz’ı ve Çerkez’i ile bir mozaiğiz. Bir bir olunca Türkiye’yiz. Gönülleri sevgi kokak güzel kardeşlerimizin bacılarımızın sofrasına konuk olduk. Bize Karedeniz hoşgörüsü ile kucak açtılar. Daha sonra ise sanayi esnafımızla bir araya geldi. Onlara sabırlarından dolayı teşekkür ederim. Bir yaz toz bir kış çamur gördüler. Ama şimdi teşekkürlerini iletiyorlar. Esnafımızın ayakta kalması için mücadele etmeliyiz. Tekirdağ’da ekmek yiyen kardeşlerimize her zaman destek olmalıyız. Ekonomik kötü gidişat nedeniyle 3 aydır iş yapamayan esnafımızı dinledik. Allah yardımcısı olsun. Zor durumdalar” diye konuştu.