EŞKİNAT’TAN 9/8’LİK SEÇİM ÇALIŞMASI

EŞKİNAT’TAN 9/8’LİK SEÇİM ÇALIŞMASI
Millet İttifakı adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Aydoğdu Mahallesi’nde düzenlenen Balık Ayhan Konseri’nde Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Sahneden vatandaşların arasına inen Eşkinat, eşi ile birlikte...

Millet İttifakı adayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Aydoğdu Mahallesi’nde düzenlenen Balık Ayhan Konseri’nde Roman vatandaşlarla bir araya geldi. Sahneden vatandaşların arasına inen Eşkinat, eşi ile birlikte roman vatandaşlarla da oynamayı ihmal etmedi.

BALIK AYHAN KONSER VERDİ

Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Ekrem Eşkinat, Barbaros’ta yaptığı seçim bürosu açılışı ve halk ile esnaf ziyaretlerinin ardından Aydoğdu Mahallesi’ndeki seçim bürosunun açılışını yaptı. CHP Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Adayı Serkan Kara’nın öncülüğünde mahallede ‘Balık Ayhan konseri düzenlendi.

AYDOĞDU 3 KURUŞA SATILMAZ

Serkan Kara ile birlikte kol kola sahneye çıkan Eşkinat, “Aydoğdu farklı. Zannediyorlar Aydoğdu 3 kuruşa satılır. Aydoğdu 3 kuruşa satılmaz. Aydoğdu’da adam gibi adamlar adam gibi kadınlar vardır. En ağır yükün altına onlar girerler. Bundan da gocunmazlar. Aydoğdu Tekirdağ’ın ayının doğduğu yerdir. Nasıl martın sonunda bahar gelecek. Aydoğdu’ya da ay değil güneş doğacak” dedi.

AYDOĞDU’NUN KADERİNİ ÇOCUKLAR DEĞİŞTİRECEK

Aydoğdu’nun kaderini değiştirecek projelere imza attıklarını söyleyen Eşkinat, “Biz Aydoğdu’nun çocuklarının Aydoğdu’nun kaderini değiştireceğini inanıyoruz. Biz bu çocukları okula gönderirsek doğru beslersek, önlerindeki imkanları açarsak, onları çöpçü olarak değil bu ülkenin eşit vatandaşlar olarak yetiştirirsek, haklarını hukuklarını korurlar bu mahalleyi ancak onlar değiştirirler. Bu iş bugünden yarına olacak iş değil. Uzun vadeli inanma işi. Çocuklarımıza buradaki eğitim merkezini açtığımızda inanmayanlar bir süre sonra o çocuklarımızın değişimini gördüğünde bu mahallenin değişeceğine inandı. Önce onların anneleri inandı. Oyla işim yok. İsteyen verir isteyen verir. Bu çocukları yetiştirmeye bu çocukların Aydoğdu’nun kaderini değiştirmesine imkan sağlamaya hazırım.  Serkan Kardeşimi meclise gönderdiğiniz zaman asıl eğlenceyi o zaman yapacağız. Aydoğdu’nun çocuğunu yol arkadaşım önce Allah’a sonra sizlere emanet” dedi.

Konuşmaların ardından Eşkinat, eşi Belgin Eşkinat ile birlikte Roman vatandaşlarla birlikte Roman havaları eşliğinde oynadı.