EYÜP KANAR TABURCU OLDU

EYÜP KANAR TABURCU OLDU
Yüksel tansiyona bağlı olarak uçurumdan düşen ve hayati tehlikesi bulunan Tekirdağlı işadamı Eyüp Kanar’ın tedavisi tamamlanarak evine taburcu edildi. Sağlık durumu iyi olduğu kaydedilen Kanar’ın fizik tedavilere devam edeceği...

Yüksel tansiyona bağlı olarak uçurumdan düşen ve hayati tehlikesi bulunan Tekirdağlı işadamı Eyüp Kanar’ın tedavisi tamamlanarak evine taburcu edildi. Sağlık durumu iyi olduğu kaydedilen Kanar’ın fizik tedavilere devam edeceği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz aylarda yüksek tansiyonu bulunan Tekirdağlı işadamı AK Partili işadamı Eyüp Kanar saat 16:00 sıralarında Yeniköy mevkisinde dengesini kaybederek uçurumdan düşmüştü. Ailesinin haber alamaması üzerine Kanar’ın oğlu Salih Kanar tarafından İphone akıllı telefon uygulaması ile Kanar’ın yeri tespit edilmişti. Uçuruma ip yardımı ile inen Afad ekipleri Kanar’ı düştüğü yerden 1.5 saatlik çalışma sonunda çıkarmış ve üniversite hastanesine kaldırmıştı. Ciğerlerinde ve beyninde hasar oluşan Kanar'a zamanında müdahale yapılmıştı.

Uzun süren bir tedavinin ardından Kanar, taburcu edildi. Üniversite hastanesinde ve devlet hastanesinde tedavisi tamamlanan Kanar, fizik tedavilere devam edecek. Kanar’ın vücut fonsiyonlarının zamanla eski haline geleceği kaydedildi.