EZGİ SERTEL’İN YOLU TEKİRDAĞ’DAN GEÇTİ

EZGİ SERTEL’İN YOLU TEKİRDAĞ’DAN GEÇTİ
Sanatçı Ezgi Sertel’in sunduğu Star TV’de ekranlara gelen Lezzetin Haritası isimli programın 101. Bölümünde Tekirdağ’ın lezzetleri tanıtıldı.Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası programının 101. Bölümü Star Televizyonu’nda...

Sanatçı Ezgi Sertel’in sunduğu Star TV’de ekranlara gelen Lezzetin Haritası isimli programın 101. Bölümünde Tekirdağ’ın lezzetleri tanıtıldı.

Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası programının 101. Bölümü Star Televizyonu’nda yayınladı. Bu bölüme Tekirdağ’ın yöresel lezzetleri ve doğa güzellikleri ekrana taşındı. Süleymanpaşa İlçesinde bağlı Karacakılavuz Mahallesi’nde Karacakılavuz dokumalarını ekrana taşıyan Sertel, Tas Kebabı, Lahana Aşı, Tarhana Çorbası, Tekirdağ Köftesi ve Kesme'nin yapımını evlere taşıdı.

Tekirdağ’ın zengin mutfağını, eşsiz damak tadını, yöresel zenginliklerini ve dokusunu ‘Ezgi Sertel’le Lezzetin Haritası’ ekranlara taşıdı. Ayrıca programda Tekirdağlı Ümit ve Roman ekibi gösteri sundu.  Daha sonra ise Tekirdağ köftesinin yapımını izleyicilere anlatan Sertel, Tekirdağ’daki çekimlerini tamamladı.