GENÇLERE ARTIK DAHA YAKINLAR

GENÇLERE ARTIK DAHA YAKINLAR
Fatih Anadolu Lisesine Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce Gençlik Merkezinin irtibat ofisi açıldı. Genç ofisin kuruluş amacı olarak gençlik merkezlerinin gençlere tanıtılması, sunulan imkanlara gençlerin kolay ulaşmasını...

Fatih Anadolu Lisesine Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce Gençlik Merkezinin irtibat ofisi açıldı. Genç ofisin kuruluş amacı olarak gençlik merkezlerinin gençlere tanıtılması, sunulan imkanlara gençlerin kolay ulaşmasını sağlamak, gençleri bilgilendirip gelişimlerini olumlu yönde teşvik etmek olduğu belirtildi.

CİVAR OKULLARA DA HİZMET VERECEK

Fatih Anadolu Lisesi’nde hizmete açılan Genç Ofis civar okullarda okuyan gençlere de hizmet verecek. Okullar bölgesinde çok sayıda ortaokul ve lise bulunuyor. Bilindiği üzere Değirmanaltı ve Yüzüncü Yıl mahallelerinde bulunan iki adet gençlik merkezlerinde sportif, kültürel ve sanat alanlarında çok sayıda kurslar açılıyor, gezi, konferans, sergi ve tiyatro faaliyetleri düzenleniyor. Açılan ofisle gençlerin Gençlik merkezleri faaliyetlerini daha iyi tanımaları, açılan kurslardan daha fazla istifade etmeleri hedefleniyor.

Genç Ofis açılışı Fatih Anadolu Lisesinde Kaymakam Arslan Yurt, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ülkü Selvi, Okul müdürü Semih Seyran Çavuşoğluve gençlik merkez müdürünün katılımıyla gerçekleştirildi.  Kaymakam Arslan Yurt öğrencilerle bir araya geldiği Genç Ofis Açılış Töreni’nde; projeleri desteklediğini, tek bir gencin dahi kıymetinin yadsınamaz olduğunu, çok çalışılması ve her geçen zaman daha çok gence ulaşılması gerektiğinin önemini vurguladı. Öğrencilerle okul ve gelecek planlarıyla ilgili sohbet eden Kaymakam ve İl müdürü ofisin açılışını gerçekleştirerek gençlere hayırlı olmasını diledi.