GÜNAY'DAN O FİRMAYA İSTİHDAM TEŞEKKÜRÜ

GÜNAY'DAN O FİRMAYA İSTİHDAM TEŞEKKÜRÜ
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, odaya kayıtlı 6. Meslek Grubunda faaliyet göstermekte olan, Estetik Diş Protez Laboratuvarı – Necdet Lafcı’yı iş yerinde ziyaret...

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, odaya kayıtlı 6. Meslek Grubunda faaliyet göstermekte olan, Estetik Diş Protez Laboratuvarı – Necdet Lafcı’yı iş yerinde ziyaret etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Necdet Lafcı, firmanın durumu ve üretimi hakkında bilgileri paylaşarak ziyaretleri için Günay’a teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da “Süleymanpaşa ilçemizde 1998 yılından bu yana protez diş üretiminde bulunan, işletmesi ile şehrimizde 300’ün üzerinde kişiye istihdam sağlayan Necdet Lafcı kardeşimizi tebrik ediyorum. Yapmış olduğu iş sektörel anlamda Türkiye’nin en yüksek kapasiteli dental tesisi olmasının yanı sıra alanında da ilkleri barındırıyor. Necdet kardeşimizin başarısı yeni bir işletme kurmayı düşünen kardeşlerimize, girişimcilerimize örnek olmasını temenni ediyorum. Ülkemiz ekonomisine sağladığı katma değerle bizleri gururlandıran Necdet kardeşimize şahsım ve meslek odası başkanı olarak teşekkür ediyor, bol ve bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.