HACI SÜLEYMAN YEMEK SALONU AÇILDI

HACI SÜLEYMAN YEMEK SALONU AÇILDI
Tekirdağlı müteşebbis Harun Orkun Şık’ın açtığı Hacı Süleyman Köfte Döner Sulu Yemek Salonu hizmete girdi.Açılış kurdelesini Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin,...

Tekirdağlı müteşebbis Harun Orkun Şık’ın açtığı Hacı Süleyman Köfte Döner Sulu Yemek Salonu hizmete girdi.

Açılış kurdelesini Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat Sungur, AK Parti Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yüksel, Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral, Lokantacılar Konferasyonu Denetleme Kurulu Başkanı Lütfü Çebi, MHP İlçe Başkanı Kürşat Sungur ERD Otelcilik Sahibi, Önder Erdoğan, ERD Otecilik Pazarlama Müdürü Can Pekbaş ve İşletme Sahibi Harun Orkun Şık tarafından kesildi.

Açılışta konuşan İşletme Sahibi Harun Orkun Şık, Tekirdağ’a farklı bir komsept getirdilerini ifade ederek, şunları kaydetti;” Kriz döneminde ancak yatırımlarla ayakta kalabiliriz. Hükümetimizin desteklerini her zaman hissediyoruz. Aslında kriz yok, krizi insanlar kendileri yaratıyorlar. Hedefimiz daha çok kişiler iş istihdamı yaratarak hizmet verebilmek. Bizim Alaçatı ve Ankara’da işletmelerimiz var.  Elimizden gelen her türlü hizmeti yapacağız.  Karadeniz döneri ustası getirdik.  4-5 çeşit sulu yemeğimiz var.  Uzun yıllardır köftecilik geçmişimizi burada da sürdüreceğiz. Bu gölgede 4 konaklama alanı var. Onlara en iyi şekilde hizmet verebilmek için böyle bir kompset oluşturduk. Fiyatlarımız çok uygun”

Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay  ise Ekonomik olarak sıkıntı bir dönemden geçtiklerini ifade ederek; “Ama çözümün neler olduğunu merkezi yönetimimiz her şeyin farkında. Bu hafta başında Hazine ve Maliyeden sorumlu bakanımız Ekonomik hayatın iyileştirmesi ile alakalı tedbirler kapsamında bir paket açıkladı. Bu paketin içersinde işletmelerimize fayda sağlayacak düşük faizle krediler var. Bütün Dünya’da Ticari hayatın sıkıntı yaşadığı bu dönemde bizler daha çok çalışıp daha fazla üreteceğiz. Bu sıkıntıları hep birlikte aşacağız. Gelecek iyi olacak” şeklinde konuştu.

Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Cüneyt Yüksel de yeni işletmeye hayırlı olsun diyerek; “ Tekirdağ için önemli bir zaman ve dönem. Mümkün olduğu kadar yatırımların artmasını istediğimiz bir dönemdeyiz. 31 Mart tarihinde yapılacak genel seçimlerden sonra özellikle esnafımızın işlerinin daha çok artması ile alakalı bunların artırmanın yollarını arıyoruz.  Günde ortalama 45 bin araç geçen Süleymanpaşa’da yaşıyoruz. Yaz sezonu haricinde yılın 9 ayını da değerlendireceğimiz projeler üretmemiz gerekiyor. Özelikle Tekirdağ bölgesinde Tekirdağ’ı tanıtacak bu tür lezzetlerin tanıtılacağı güzel bir olmuş. Yeni iş yerine hayırlı uğurlu olsun” dedi.

CHP Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı ve işletmeci Volkan Nallar, ise İşletme Sahibi Harun Orkun Şık’ı tebrik ederek; “ Yıllardır komşuluk yaptığımız Hacı Süleyman Amcamızın torunu Orkun abimiz Dükkan açtı. Bu krizde hayırlısı olsun. Kendisini destekliyoruz” şeklinde konuştu.